בי וומן » כתבות » שוויון זכויות לאישה - באמצע הדרך

שוויון זכויות לאישה - באמצע הדרך 

נסיך הפרסי: דרך שתי הכס - מדריך מס '73

הדרך הטובה ביותר להדק את הוויזייר היא לקפוץ כאשר הוא מכה, ואז לירות בשילוב מהיר, אשר יפחית משמעותית את רף האנרגיה שלו. הבוס מפסיק אחרי כל התקפה, אז תקוף אותו אז. ההתקפות של הוויזייר הן חזקות, אך רושמות, וכך תרגישו רגעים בהם תצטרכו לקפוץ. לאחר החלת סדרה של מכות, נסה והמתין עד שהוא יגיע שוב להכות.

הוויזאר טס שלוש פעמים במהלך השלב הראשון של ה קרב יריות כדי להכות אותך עם שברי עמודים. תוכלו להימנע מהתקפותיו רצות לאחור ומתגלגלות על הרצפה כשיש כדורים בקרבת מקום. חולות זמן הכוח יכולים לעזור לכם, במיוחד Eye of Storm, אבל אני לא ממליץ לאבד חול בשלב די פשוט זה. זה יהיה שימושי בהמשך. לאחר שתיקח 1/3 מסרגל האנרגיה הקרב ישתנה.

קוסם מעצבן ימעך את הקירות סביב זירת הקרב ויפזר חתיכות עמודים וקירות מעל המרפסת. הם מסתובבים בכל האזור וכעת מהווים לך סיכון אנושי. עליכם להימנע מהם ולשזור איתם, מכיוון שכל מגע עם חלק מהקיר מסתיים בפצעים קשים. הוא מאובטח ביותר במרכז הזירה ובחוץ ביותר, ליד המעקה התוחם את המרפסת. בשלב זה המאבק שלך עם הוויזייר נראה שונה לחלוטין מהקודם. הבוס מתנשא כמה מטרים מעל פני האדמה ומדי פעם זורק עליכם כדורי קסם.

כדי להוריד את עור הווזיר, רץ מהר לכיוונו, הימנע מהמכשולים שמסביב. הפעל אנכית את העמודה מאחורי הבוס ולחץ (מבלי לשחרר את מקש הכיוון) על הכפתור שמתחיל את קצב האש ("E"). אם תעשה את זה נכון תעזוב לכיוון האויב, ותהיה לך סיכוי להסב לו נזק במהירות הרג הרגיל המשולש. הכה כאשר הפגיון מאיר בידך. אם איחרת, הוויזייר יפיל אותך לקרקע, ותצטרך לבנות התקפה כבר מההתחלה.

כדי להצליח, עליכם לקפוץ על צווארו של הבוס שלוש פעמים, ולהביא לשלוש להיטים בכל פעם שהרג מהיר. זה לא קל, מכיוון שכל התקפה מוצלחת מגדילה את הערנות ואת המהירות של הוויזייר. הרגע הקשה ביותר הוא מהניסיון השלישי לקפוץ על הגב. האויב עובר ממוט לקוטב כל כך מהר שאתה לא יכול לתפוס אותו. השתמש בעין של סטורם כדי להאט לרגע את תנועתו. אחרי שלוש התקפות מוצלחות (הוא פרש את כנפיו) תגרום לבריחה הקשה יותר.

אל תהיה כל כך מרוצה, כי זה לא סוף הקרב. האויב שלך, כמובן, פונה, אך הוא לא ברח מהזירה, אלא רק טס למעלה. הוא ממוקם גבוה מעל שדה הקרב והרים באוויר את כל חלקי הקירות. האם זה חכם? כנראה שלא, מכיוון שהבלוקים שנזרקו לאוויר ומדפים אבנים עשו מסלול כזה שיוביל אותך לבוס. Während viele Männer mit Erektionsstörungen in der Regel wöchentlich ein- bis zweimal sexuell aktiv sind, ermöglichen Formen für den täglichen Gebrauch auch tägliche sexuelle Aktivität. Verlängert denn Potenzmittel Levitra Original 20 mg ohne Rezept den Geschlechtsakt. Therapie eher ein langer Prozess sein, und einige Männer sind peinlich, sich ausführlich über ihre sexuellen Probleme zu sprechen. Unten sehen Sie eine Liste mit den besten Preisen für richtig gute Potenzmittel ohne Rezept.
תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

הבחירות השלישיות מגיעות
חשוב מאד להצביע- יודעת בוודאות מה לשים בקלפי
אין לי מושג למה אצביע
מתלבטת מאד
התעייפתי-כלל לא מתכוונת להצביע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
ce1d936a23a0b88f5a2b105e75b38cff