בי וומן » כתבות » שוויון זכויות לאישה - באמצע הדרך

שוויון זכויות לאישה - באמצע הדרך 

טיפים סופיים לפנטזיה XIII - סיפור מספר 14

לאחר הסרט, השתמש במדרגות כדי לעלות גבוה יותר ואז להביס קבוצת אויבים נוספת שנמצאת בפינה השמאלית העליונה של אזור זה. בחזה תמצאו צמיד טונגסטן. רדו במסדרון והרגו את המתנגדים הבאים.

כאשר אתה צריך לבחור, בחר את הנתיב שמוביל שמאלה. כתוצאה מכך תמצאו חגורה שחורה ונקודת שמירה. קרב נוסף ותועבר למקום המסומן על המפה. ואז תשתלט על התקווה.

אחרי סצינה קצרה אתה צריך להילחם בבוס. הפעם צריך להסתדר בלי שלג. אין לך שינויים, אז תאבד את הקרב הכי מהר שאתה יכול.

כשתעשה זאת, ברק ופאנג ינסו לעזור לך. בהתחלה, נעשה שימוש הטוב ביותר בפרדיגמת Evened Odds ואחריה גיוון או דלתא התקפה.

אתה יכול לפגוע במהירות רבה בבוס ולשנות את המצב ל- Relentless Assault. אם אתה לא מצליח, לפני שתתחיל מחדש, שנה את הפרדיגמה לשיקול דעת - עם שני רופאים וקומנדו אחד. כאשר האויב נפגע, אתה יכול בקלות להרוג אותו.

לאחר הקרב, קדימה ישר מצא חזה נוסף עם פיניקס דאון. עכשיו תפגוש את אביה של הופ.

שמור את המשחק כשהוא בפנים והפעל את הטלוויזיה. עכשיו תוכלו לצפות בסרט ארוך יותר.

כשזה ייגמר, קרב נוסף יתחיל. האויבים חלשים מאוד, ולכן עליכם להביס אותם מהר מאוד. לאחר הקרב, שמור את המשחק ופתח את החזה המכיל את'תרול. לאחר מספר צעדים תצטרך להילחם שוב. ואז פתח את החזה עם צמידו של ברולר.

קח פריט זה ועבור למקום המסומן. סרט אחר יתחיל, ואז תצטרך להילחם בהאוק סקייטנק.

זה קרב קשה למדי, אז הישארו בקשר עם HP של הדמויות שלכם. הפרדיגמה עם שני רופאים מועילה מאוד במאבק זה. קודם כל, הניחו חיץ על חברי הקבוצה שלכם והרסו את המגדלים. עליך לעשות זאת כדי למנוע נזק עצום.

כאשר כל החלקים נהרסים, אתה יכול לדאוג לסקיינק של Havoc. זהו החלק הקל ביותר במאבק. פשוט החלף בין תקיפה בלתי תלויה לפרדיגמה של שני רופאים. כפרס, אתה יכול לשדרג את עצי הקריסטריום שלך.

פרק viii

בהתחלה, שמור את המשחק והגיע למקומות המסומנים על המפה.

אחרי כמה סרטים, תגיע למעלית שתיקח אותך לפארק נאוטיליוס.

כאשר פרק אחר מסתיים, הסתובב והגיע לדרך מצד ימין. תקבל כאן חזה של פיניקס דאון. עכשיו תוכלו לחזור ולהשתמש בכביש הראשי בכדי להגיע לפארק.

כשאתה שם, שז יאבד את צ'וקובו הקטן שלו. עקוב אחר ווניל כדי למצוא אותו. How many bathroom mirrors should you hang above your vanity? Mirrors of lighting to make sure the room is best illuminated: general, task, accent, and decorative. Mirrorily is our team of experts has selected the best bathroom mirrors out of hundreds of models. Don't buy a bathroom mirror before reading these reviews.
תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

הבחירות השלישיות מגיעות
חשוב מאד להצביע- יודעת בוודאות מה לשים בקלפי
אין לי מושג למה אצביע
מתלבטת מאד
התעייפתי-כלל לא מתכוונת להצביע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
a4ed26425a2e0528fc75e93b2603cb6b